Brit Care

Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let´s Bite vyrábí a distribuuje společnost VAFO PRAHA. Ta byla založena před více než dvaceti lety a je známa díky svým kvalitním krmivům pro psy a kočky.

Veterinární diety Brit bez obilovin jsou řadou speciálně vyvinutých bezlepkových diet na předpis pro veterinární použití. Byly vyvinuty na základě nejnovějších poznatků v oblasti nutričního managementu psích a kočičích chorob, jakož i na základě rozsáhlých zkušeností a know-how společnosti ve vývoji a výrobě superprémiových krmiv bez obilovin. Pečlivě vybrané zdroje bílkovin a funkční přísady, jako jsou živá probiotika, vitamíny a mastné kyseliny DHA a EPA, splňují výživové potřeby domácích mazlíčků a podporují jejich zdraví a celkovou pohodu.

Brit Care 100% přírodní lososový olej je doplňkem stravy pro psy všech věkových skupin i velikostí. Pomáhá řešit zdravotní problémy psí kůže i srsti a jedná se o vynikající zdroj omega-3 a omega-6 mastných kyselin.

Díky základním hodnotám společnosti, což je zdraví a kondice zvířat, budou Vaši čtyřnozí miláčci granule Brit milovat v každém věku a stádiu svého života. Granule jsou výhradně z čerstvých surovin a neobsahují žádné náhražky ani sóju.

Stránka 1 z 5 - 105 položek celkem

Řazení produktů

Výpis produktů

Brit Care Cat Kitten Fillets in Jelly with Savory Salmon 85 g
Brit Care Cat Kitten Fillets in Jelly with Savory Salmon 85 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (11 ks)
34,90 Kč
Měrná cena: 410,59 Kč / 1 kg
348851
Brit Care Cat Kitten Fillets in Gravy Choice Chicken 85 g
34,90 Kč
356215
Brit Care Cat Kitten Fillets in Gravy with Savory Salmon 85 g
34,90 Kč
356214
Konzerva Brit Mono Protein Beef & Rice 400 g
Brit Care Konzerva Brit Mono Protein Beef & Rice 400 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)
69 Kč
Měrná cena: 172,50 Kč / 1 kg
347191
Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb 7 kg
Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb 7 kg
Dostupné pouze na prodejně (4 ks)
1 049 Kč
Měrná cena: 149,86 Kč / 1 kg
342197
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed 12 + 2 kg
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed 12 + 2 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (12 ks)
1 349 Kč
Měrná cena: 96,36 Kč / 1 kg
353900
Konzerva Brit Mono Protein Lamb 400 g
Brit Care Konzerva Brit Mono Protein Lamb 400 g
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)
69 Kč
Měrná cena: 172,50 Kč / 1 kg
347195
Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Immunity Support 7kg
Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Immunity Support 7 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)
899 Kč
Měrná cena: 128,43 Kč / 1 kg
356293
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Large Breed 12 + 2 kg
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Large Breed 12 + 2 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>20 ks)
1 349 Kč
Měrná cena: 96,36 Kč / 1 kg
353901
Konzerva Brit Mono Protein Turkey & Sweet Potato 400 g
69 Kč
Měrná cena: 172,50 Kč / 1 kg
347193
Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb 7 kg
Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb 7 kg
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)
1 049 Kč
Měrná cena: 149,86 Kč / 1 kg
342200
Brit Care Cat Soup with Turkey 75 g
Kap.Brit Care Cat Soup with Turkey 75 g
Dostupné pouze na prodejně (8 ks)
24,90 Kč
25 Kč
356217
Konzerva Brit Pate & Meat Venison 800 g
Konzerva Brit Care Pate & Meat Venison 800 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)
89 Kč
Měrná cena: 111,25 Kč / 1 kg
349763
Brit Care Mini Grain Free Sensitive 7 kg
1 049 Kč
Měrná cena: 149,86 Kč / 1 kg
342212
Brit Care Cat Paste Cheese Creme with Prebiotics 100 g
209 Kč
Měrná cena: 2 090 Kč / 1 kg
347395
Brit Care Cat Snack Meaty Salmon 50g
Brit Care Cat Snack Meaty Salmon 50 g
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)
54,90 Kč
356224
Brit Care Cat Snack Meaty Tuna 50g
Brit Care Cat Snack Meaty Tuna 50 g
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)
54,90 Kč
356220
Brit Care Cat Soup with Tuna 75 g
Brit Care Cat Soup with Tuna 75 g
Dostupné pouze na prodejně (8 ks)
24,90 Kč
25 Kč
356202
Brit Care Cat Grain-Free Kitten Gentle Digestion&Strong Immunity 7kg
899 Kč
Měrná cena: 128,43 Kč / 1 kg
356295
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Large Breed, 12kg
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Large Breed – Lamb and Rice 12 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)
1 349 Kč
Měrná cena: 112,42 Kč / 1 kg
352488
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed, 12kg
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed – Lamb and Rice 12 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)
1 349 Kč
Měrná cena: 112,42 Kč / 1 kg
352487

Ovládací prvky výpisu

105 položek celkem